Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender ręczny Rodzaj urządzenia

Sprzęgła silnika do blenderów ręcznych

Szeroki wybór sprzęgła silnika oryginalnych i zamiennych do blenderów ręcznych. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Sprzęgło silnika do blendera ręcznego Gorenje 348070
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Sprzęgło silnika do blendera ręcznego Gorenje 574846
Sprzęgło silnika do blendera ręcznego Gorenje 288390
Sprzęgło silnika do blendera ręcznego ROBOT COUPE 89661

Gorąca pralka podczas prania

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top