Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender ręczny Rodzaj urządzenia

Końcówki do blenderów ręcznych

Poniżej prezentujemy oryginalne końcówki jak i ich odpowiedniki do blenderów ręcznych. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Popularne końcówki do blendera

końcówki do blendera

Możliwości, jakie oferuje użytkownikowi blender ręczny, są bardzo szerokie. Taki sprzęt pozwala przygotować mnóstwo przepysznych dań właściwie od podstaw – z ulubionych, wybranych przez użytkownika składników. Faktem jest, że większość magii podczas blendowania wykonują końcówki do blendera. Warto więc wiedzieć o nich trochę więcej!

Nasadka rozdrabniająca (miksująca) służy do robienia soków, smoothie i sosów. Pomoże także w rozdrobnieniu większych składników do różnych potraw, np. warzyw. To ona jest najczęściej używana, wobec czego trzeba mieć na uwadze, że może ulec zużyciu. Dochodzi przede wszystkim do stępienia noży oraz zepsucia sprzęgła, napędzającego nasadkę. Kolejna popularna końcówka do blendera to taka, która pozwala na robienie puree. Dzięki specjalnie zaprojektowanej końcówce bez żadnego problemu ugniecie ziemniaki oraz ugotowane warzywa. Świetnie spisze się także do przyrządzenia guacamole czy innych dipów.

W naszej ofercie znajdują się także końcówki do blendera, służące do spieniania (np. mleka), do ubijania (tzw. emulgujące), do przecierania oraz takie, które montuje się na spiralizerze. Dzięki nim uda się przygotować najróżniejsze dania, nawet te najbardziej egzotyczne, w zaledwie kilka chwil.

Końcówka do blendera – jaką wybrać?

Jeżeli zauważasz, że nasadka w Twoim urządzeniu przestała właściwie pracować (zacina się, buczy, ostrza nie kręcą się lub nie reagują), być może część po prostu się zużyła i wymaga wymiany. Najważniejszą kwestią, którą należy wziąć pod uwagę przy zamawianiu nowych podzespołów, są dokładne informacje o modelu. Żeby zakupić właściwy produkt, trzeba sprawdzić pełny numer seryjny blendera, aby mieć pewność, że nie dojdzie do pomyłki. Na szczęście sam montaż nie jest trudny – wystarczy zdjąć starą nasadkę i nałożyć nową.

Pamiętaj, że nie każda końcówka do blendera znajduje się w zestawie z urządzeniem – niektóre kupuje się osobno, jako dodatkowe akcesorium. Dzięki temu można znacząco poszerzyć funkcje sprzętu i dostosować jego działanie do swoich potrzeb.

Gorąca pralka podczas prania

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top