baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Płyta indukcyjna Rodzaj urządzenia

Części do płyty indukcyjnej Gaggenau

(76 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do płyt indukcyjnych marki Gaggenau. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Dostępność
Powiązane linki:

Najwyższa moc: płyty indukcyjne marki Gaggenau

Indukcyjne płyty grzewcze marki Gaggenau cechuje wyjątkowo elegancki design, użyteczność oraz przemyślane rozwiązania technologiczne.

Płyta indukcyjna Gaggenau - najwyższa moc

Urządzenia te mogą posiadać do pięciu pól grzewczych różnego typu, włącznie z polem trójobwodowym pozwalającym na wykorzystanie niestandardowo dużych garnków i patelni. Funkcja Booster pozwala na znaczne zwiększenie mocy pola indukcyjnego. Po aktywowaniu funkcji Booster moc najsłabszego pola wzrasta z 1400W do 1800W, a w przypadku najmocniejszego pola moc wzrasta z 3300W do 4600W. Dzięki temu użytkownik uzyskuje możliwość błyskawicznego zagotowania wody lub agresywnego podgrzania potrawy.

Płyty indukcyjne marki Gaggenau wyposażone są także w system wykrywania i rozpoznawania naczynia. Za bezpieczeństwo użytkownika odpowiada wskaźnik ciepła resztkowego oraz blokada bezpieczeństwa, zabezpieczająca panel sterowania przed przypadkowym uruchomieniem.

W ofercie Gaggenau znaleźć można także pełnopowierzchniowe płyty grzewcze. Urządzenia te nie posiadają klasycznych pól indukcyjnych – zamiast tego cała powierzchnia płyty służy jako pole indukcyjne, pozwalające na wykorzystanie każdego typu naczynia niezależnie od jego kształtu i średnicy. Powierzchnia około 2500cm² pozwala na równoczesne gotowanie w kilku naczyniach, a maksymalna moc tego typu płyt wynosi 4,4kW. Urządzenia pełnopowierzchniowe nie posiadają także obramowania, dzięki czemu idealnie wpasowują się w blat. Sterowanie umożliwia dotykowy wyświetlacz TFT z czytelnymi, intuicyjnymi ustawieniami.

Wentylator do płyty indukcyjnej Siemens 00612942
Pokrętło do płyty indukcyjnej Gaggenau 00429291
Wentylator do płyty indukcyjnej Bosch 12008984
Sprężyna do płyty indukcyjnej Siemens 00424665
Przycisk do płyty indukcyjnej Siemens 00423570
Induktor do płyty indukcyjnej Bosch 00446984
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Jak korzystać z funkcji Booster w płytach indukcyjnych Gaggenau?

Płyta indukcyjna Gaggenau z funkcją Booster

Płyty indukcyjne marki Gaggenau wyposażono w funkcję Booster, gwałtownie zwiększającą moc wybranego pola grzewczego. Każde z pól posiada osobny system Booster, dzięki czemu funkcja może być aktywowana we wszystkich, w części lub tylko w jednym polu. Jak jednak korzystać z tej opcji? Funkcja Booster zwiększa moc nawet o połowę w zależności od rodzaju pola, na którym została aktywowana. W przypadku największego pola grzewczego w modelach serii Vario 400, czyli pola rozszerzanego do średnicy maksymalnie 32cm i bazowej mocy 3300W, wzrost mocy wynosi 1300W. Przy takiej mocy wystarczy chwila nieuwagi, by przypalić dowolną potrawę. Dlatego też funkcji Booster nie należy wykorzystywać do normalnego podgrzewania potraw.

Zwiększenie mocy przydaje się, gdy występuje potrzeba zagotowania dużej ilości wody w bardzo krótkim czasie lub gdy przepis na daną potrawę wymaga od kucharza gwałtownego, krótkotrwałego podgrzania składników. Funkcja ta przydaje się również do odgrzewania potraw z poprzedniego dnia - jednak w tym przypadku zalecana jest ostrożność, gdyż mniejsza ilość wilgoci w potrawie w połączeniu z dużą mocą pola może dać nieprzyjemny efekt w postaci spalenizny. Funkcja Booster przydaje się również wówczas, gdy na dokończenie potrawy pozostało zaledwie kilka minut: goście właśnie wchodzą do mieszkania, pierwsza gwiazdka pojawiła się już na niebie lub autobus ucieknie za niecałe dziesięć minut. Podczas korzystania ze zwiększonej mocy należy bezwarunkowo stale pilnować potrawy i regularnie mieszać w garnku.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się