Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Płyta ceramiczna Rodzaj urządzenia

Części do płyt ceramicznych Neff

Części oryginalne i zamienne do płyt ceramicznych Neff. Wybierz filtr po lewej stronie a szybciej dotrzesz do szukanej części. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Niezawodność ceramiki Neff

Płyty ceramiczne marki Neff cechuje elegancki, prosty design oraz niezawodność. Urządzenia te występują w dwóch wersjach: o szerokości 592 lub 802 mm.

Płyta ceramiczna Neff - niezawodna elegancja

W zależności od modelu, panel sterowania płytą może występować w postaci przycisków dotykowych. Dwie strefy podwójne oraz jedna strefa rozszerzalna w wersjach 802 mm pozwalają na wykorzystanie pełnej mocy urządzenia przy podgrzewaniu posiłku, jednocześnie pozwalając na używanie niestandardowej wielkości naczyń.

Oddzielny wyświetlacz LED dla każdego pola umożliwia dokładną kontrolę trybu pracy. Dzięki wyposażeniu w timer wyświetlacz jest w stanie także wyłączyć indywidualne pole po upłynięciu wyznaczonego czasu, informując użytkownika o podjęciu akcji za pomocą sygnału akustycznego. Możliwość zablokowania panelu sterowania zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym urządzeniem przez dzieci lub zwierzęta, chroniąc naszych podopiecznych przed poparzeniem.

Funkcja podtrzymywania ciepła przydaje zwłaszcza wówczas, gdy na zaserwowanie gotowej potrawy trzeba poczekać lub przyrządzony posiłek nie nadaje się do powtórnego podgrzewania. Aż siedemnaście poziomów mocy na czterech polach grzewczych zapewnia doskonałe wyniki gotowania, zachęcając do wypróbowania nawet ekstremalnych przepisów. Sama płyta jest całkowicie pozbawiona obramowania, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w zabudowę kuchni. Jednolity, czarny kolor w połączeniu ze szkłem szlifowanym sprawia wrażenie elegancji i estetyczności, doskonale współgrając z pozostałymi urządzeniami marki Neff.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Pokrętło do płyty ceramicznej Neff 10004928
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Uszczelka do płyty ceramicznej Bosch 00614791
Skrobak do czyszczenia do płyty ceramicznej Bosch 17000334
3690
Wyślemy jutro
2 oferty od 32,90
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Pokrętło do płyty ceramicznej Neff 00614176
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Zatrzask obudowy do płyty ceramicznej Siemens 00613650
2590
Wyślemy jutro
2 oferty od 17,90
Czujnik temperatury do płyty ceramicznej Bosch 00614198
3390
Wyślemy jutro
2 oferty od 25,90
Wiązka przewodów do płyty ceramicznej Bosch 00174246
20000
Wyślemy jutro
2 oferty od 120,00
Płyta ze szkła ceramicznego Neff 00770594
115000
Wyślemy jutro
2 oferty od 1040,00
Płyta ze szkła ceramicznego Neff 00689746
160000
Wyślemy jutro
2 oferty od 1460,00
Płyta ze szkła ceramicznego Neff 00686531
Płyta ze szkła ceramicznego Neff 00689440
194000
Wyślemy jutro
2 oferty od 1760,00
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Jak łączyć płyty grzejne Neff serii Domino?

Płyty ceramiczne marki Neff

Płyty ceramiczne marki Neff należące do serii Domino można łączyć z innymi urządzeniami tej serii. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia wielopalnikowej, podgrzewającej w każdy możliwy sposób stacji roboczej. Już wykorzystanie najmniejszych, dwupalnikowych wersji płyt ceramicznych Neff Domino w połączeniu z ich indukcyjnymi oraz gazowymi odpowiednikami daje w efekcie uniwersalną stację roboczą, wyposażoną w każdy typ palników oraz większość funkcji i opcji im towarzyszących. W celu zachowania idealnej gładkości powierzchni natomiast można połączyć ze sobą jedynie płyty ceramiczną oraz indukcyjną. Nieskazitelna, czarna powierzchnia doskonale wtopi się w blat zabudowy, zapewniając jednocześnie miły dla oka wystrój i niezwykłą użyteczność.

Przykładowy model N14K30N2, płyta ceramiczna Neff serii Domino, oferuje dwa pola grzejne - w tym jedno podwójne. Wskaźnik ciepła resztkowego nie pozwala na pomylenie urządzenia z wersją indukcyjną, a delikatna, srebrna ramka oddziela strefę grzania płyty ceramicznej od pozostałych urządzeń. Do połączenia dwóch płyt z serii Domino potrzebny jest specjalny łącznik, dostępny na naszej stronie pod numerem katalogowym 729-CX-3451. Pozwala on na idealne wpasowanie dwóch płyt grzewczych w blat z jednoczesnym połączeniem obu urządzeń w estetyczną całość. Aby do zestawu dołączyć kolejną płytę, należy zastosować kolejny łącznik. Bez tego elementu poprawne połączenie płyt Domino jest niestety niemożliwe. Należy także wziąć pod uwagę, że płyty ceramiczne marki Neff spoza serii Domino nie mogą być łączone.

Gorąca pralka podczas prania

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top