90 dni na zwrot towaru
Zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Na naszej stronie internetowej możesz zwrócić lub wymienić towar w ciągu 90 dni. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa przy dokonywaniu zakupów i zwrotów. Jeżeli nie jesteś zadowolony z zamówionego produktu lub po prostu się rozmyśliłeś – wypełnij formularz. Liczy się dla nas Twoje zadowolenie.
12 mln części AGD i RTV
Chwalimy się, że tyle części zamiennych posiadamy do sprzętu AGD i RTV włącznie. Ryzyko, że nie znajdziesz potrzebnego elementu do naprawy jest minimalne. Oferujemy również preparaty pielęgnacyjne, dzięki którym przedłużysz żywotność swojego urządzenia.
99% klientów poleca nasz sklep
Aż tylu klientów poleca nasz sklep internetowy, który jest bezpieczny i przyjazny dla użytkowników strony. Dzięki opiniom zebranym przez niezależny portal Opineo jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Stale doszkalamy się i podnosimy kwalifikacje, aby być do dyspozycji dla naszych klientów. Każdego traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani z należytym szacunkiem. Kierujemy się chęcią niesienia pomocy i zaspokajania potrzeb innych. Z nami nie musisz się obawiać o swoje zakupy.
Zakupy bez rejestracji
Wiemy, że spieszysz się i nie zawsze masz ochotę wykonywać wszystkie kroki w procesie rejestracji konta w naszym sklepie internetowym. Zakup bez rejestracji to uproszczona procedura składania zamówienia. Jeżeli masz wątpliwości, że paczka nie dojdzie do Ciebie na czas zawsze możesz skontaktować się z nami. Dla nas klient rejestrujący się, jak i bez rejestracji jest tak samo ważny.
#czesciGaggenau

Części do płyt ceramicznych Gaggenau

(223 części)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do płyt ceramicznych marki Gaggenau. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Pokaż całość Zwiń opis
Twoje urządzenie Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Płyta ceramiczna Rodzaj urządzenia zmień
Gaggenau Producent zmień
Dostępność
Powiązane linki:

Wszechstronne i wydajne: płyty ceramiczne marki Gaggenau

Ceramiczne płyty grzewcze marki Gaggenau opracowane zostały z myślą o gotowaniu szybkim i wygodnym.

Płyta ceramiczna Gaggenau - wszechstronność i wydajność w jednym

Elastyczne strefy grzewcze w modelach serii 200 można ze sobą połączyć, uzyskując dużą strefę pieczenia. Seria Vario 200 natomiast oferuje strefy szybkiego gotowania Super – Quick, które w razie potrzeby także można przełączyć w tryb pieczenia.

Producent umożliwia także łączenie płyt serii Vario 200 z płytami serii 200, dzięki czemu użytkownik uzyskuje wyjątkowo wszechstronne urządzenie do gotowania, pieczenia i smażenia. Wygodny panel sterowania wyposażony w pokrętła regulujące strefy grzewcze lub sterowanie sensorowe obsługuje się intuicyjnie, a wskaźniki ciepła resztkowego oraz pracy urządzenia zabezpieczają użytkownika przed przypadkowymi poparzeniami.

Za bezpieczeństwo użytkownika oraz dzieci odpowiedzialny jest także wyłącznik główny, blokada panelu sterowania oraz wyłącznik bezpieczeństwa. W zależności od modelu urządzenie może także posiadać sensor smażenia, znacznie ułatwiający pracę. Modele serii 200 posiadać mogą do 17 elektronicznie regulowanych poziomów mocy, umożliwiając użytkownikowi precyzyjne dobranie parametrów wymaganych do przyrządzenia dania.

Rozbudowane menu oraz funkcje Memory i Minutnik zapewniają użytkownikowi pełną kontrolę nad pracą urządzenia. Wygląd zewnętrzny płyt opracowany został z myślą o kuchniach eleganckich i nowoczesnych - jednolita czarna płyta ceramiczna oraz srebrne obramowania i pokrętła umożliwiają utrzymanie czystości przy minimalnym nakładzie środków. Płyty serii Vario 200 dostępne są w trzech wariantach: z dwoma lub czterema polami grzewczymi oraz z czterema polami rozbudowanymi.

Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Gaggenau
Wyślemy we wtorek 526,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Gaggenau
Wyślemy we wtorek 549,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Gaggenau
Wyślemy we wtorek 39,90 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Wyślemy we wtorek 152,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Wyślemy we wtorek 1 390,00 zł

Instrukcje wymiany

Sprawdź na kanale YouTube Sprawdź na kanale YouTube
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
3 420,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
2 740,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
1 850,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
2 740,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
5 140,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
1 560,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
3 620,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
1 020,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
2 030,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
4 230,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
4 680,00 zł
Gaggenau
Sprawdź szczegóły
Na zamówienie
Sprawdź termin
2 620,00 zł
Wpisz oznaczenie modelu
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Promowane produkty
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 16,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 31,90 zł
Sprawdź szczegóły
Zestaw narzędzi SD9326M Proskit indeks: 706-HZ-0912
Wyślemy pojutrze! 131,00 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 19,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 19,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 21,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 28,90 zł

Możliwe kombinacje płyt ceramicznych Gaggenau

Płyta ceramiczna Gaggenau i jej możliwe kombinacje

Ceramiczne płyty grzewcze marki Gaggenau posiadają możliwość łączenia poszczególnych pól w tak zwaną strefę kombi. Strefa ta przeznaczona jest do smażenia, a dzięki większej powierzchni umożliwia wykorzystanie większych naczyń, takich jak brytfanki. Wymiary strefy smażenia zależne są od modelu oraz rozmiaru łączonych pól grzejnych i wynosić mogą nawet 18 x 41,5 cm. Moc uzyskiwana podczas korzystania ze strefy kombi wynosi, w zależności od modelu, od 2000 do 4400 W. Pozwala to na intensywne, szybkie smażenie dowolnej potrawy. Strefy kombi występują w płytach ceramicznych serii 200 oraz Vario 200: VE 270 (14,5 x 24 cm, 2000 W) dla serii Vario 200 oraz CE 291 (18 x 41,5 cm, 4400 W) i CE261 (17 x 26,5 cm, 2600 W) dla serii 200.

Jak większość urządzeń marki Gaggenau, także i płyty ceramiczne serii Vario 200 można łączyć z pozostałymi urządzeniami do gotowania. Dzięki temu istnieje możliwość skompletowania uniwersalnego stanowiska prac kuchennych związanych z gotowaniem oraz pieczeniem. Przykładowym kompletem może być zestaw składający się z najmniejszej z ceramicznych płyt serii Vario 200 - dwupalnikowego modelu VE230 - z indukcyjnym oraz gazowym tego modelu, mającymi kolejno oznaczenia VI 230 114 oraz VG 232 214. Komplet uzupełnić może model VG 231 będący jednopalnikową płytą gazową przeznaczoną do naczyń typu wok. Tego typu zestaw, wykorzystujący zarówno indukcję, jak i gaz oraz klasyczną płytę ceramiczną, zapewni elastyczność gotowania dzięki pełnej uniwersalności oraz wzajemnemu uzupełnianiu możliwości poszczególnych pól grzejnych.

Baza porad north.pl

W tym miejscu znajdziesz porady naszych ekspertów. Dajemy wskazówki z samodzielnym rozwiązaniem w razie awarii sprzętów AGD.

Jakie są objawy uszkodzonego piekarnika? Co zrobić z zatkanym filtrem w pralce? Jakimi preparatami czyścić zmywarkę? Prezentujemy w przystępny sposób, jak poradzić sobie z naprawami tego typu awarii. Dowiedz się więcej na naszym portalu!

baza porad north.pl
Przykładowe porady
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów. Zobacz rozwiązanie problemu: Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.