Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zmywarka Rodzaj urządzenia

Osie regulacji do zmywarek

(70 produktów)

Oryginalne i zamienne Osie regulacji do zmywarek. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Chcesz znaleźć tabliczkę znamionową swojej zmywarki? Podpowiadamy, że znajdziesz ją zazwyczaj przy bocznej krawędzi drzwi. Posługując się listą części dostępną na naszej stronie internetowej zapoznasz się z artykułami występującymi w Twoim modelu. W trosce o naszych Klientów stworzyliśmy kanał na platformie YouTube, w którym pokazujemy filmy instruktażowe, jak wymienić zepsutą część w zmywarce. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z samodzielną naprawą, ponieważ wskazaliśmy dla Ciebie, ile narzędzi będziesz potrzebował do wymiany zepsutej części.

strzałka rozwinięcia opisu
70 części
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Oś do regulacji tylnej stopki do zmywarki Electrolux 140000210041
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(0)
Oś do regulacji tylnej stopki do zmywarki Indesit 482000021970
4590
Wyślemy pojutrze
2 oferty od 36,90
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(0)
Oś do regulacji tylnej stopki do zmywarki Asko 700289
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top