baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Szybkowar Rodzaj urządzenia

Części do szybkowarów Tefal

(134 produktów)

Części oryginalne i zamienne do szybkowarów Tefal. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Wybierając model urządzenia łatwiej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Uszczelka pokrywy do szybkowaru 220mm Tefal Clipso
Uchwyt garnka do szybkowaru Tefal SS980957
Pokrętło do szybkowaru Tefal SS-980584
Uchwyt garnka do szybkowaru Tefal SS980917
Uchwyt garnka do szybkowaru Tefal SS-980742
Wentyl ciśnienia do szybkowaru Tefal SS981205
Przełącznik do parowaru Tefal SS980211
Zegar do szybkowaru Tefal X1060005
9990
Wyślemy pojutrze
Uchwyt garnka do szybkowaru Tefal SS-981202
Uszczelka do szybkowaru Tefal X1010008
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się