Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik Rodzaj urządzenia

Przełączniki do piekarników Teka

Uszkodzone przełączniki piekarnika Teka mogą sprawić, że urządzenie nie będzie w stanie działać. Służą one do wyboru opcji w piekarniku, a więc to między innymi dzięki nim urządzenie może spełniać swoją funkcję. Samodzielna diagnoza oraz naprawa wcale nie musi być jednak trudna i skomplikowana. Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiednich części wymiennych. Nowe przełączniki piekarnika Teka czekają na Ciebie w North. Znajdziesz tu zarówno części oryginalne jak i fabryczne zamienniki dobrej jakości. Nasza stale powiększająca się baza oferuje wszystko to, czego potrzebujesz do przedłużenia życia Twojego sprzętu domowego. Poszukiwane części do piekarnika znajdziesz szybciej, korzystając z filtrów na górze strony. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie dokonać naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych elementów, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(80)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Jak działa przełącznik piekarnika Teka?

Przełącznik piekarnika Teka to mała kostka, na której znajduje się duża ilość złączy. Podłączane są do niej komponenty urządzenia, takie jak termostaty, grzałki, oświetlenie czy wiązki od zapalaczy. Przełącznik działa na zasadzie selektora. Po obróceniu pokrętła uruchamiana jest odpowiednia blaszka, a każda z nich jest odpowiedzialna za swoją własną funkcję. Przełącznik piekarnika Teka służy zatem do wyboru opcji urządzenia. Jeśli ten element nie działa, urządzenie nie będzie spełniać swojej funkcji. Na przykład nie będzie można włączyć grzałki, nawet jeśli świecić się będzie lampka kontrolna, wskazująca na ogrzewanie.

Uszkodzenie przełącznika jest często spowodowane przepalonymi ścieżkami lub poluzowanymi konektorami łączącymi go z odpowiednią funkcją. Jeśli zdiagnozujesz uszkodzenie przełącznika, należy go wymienić na nowy, aby przywrócić normalne działanie piekarnika. Aby wymienić uszkodzony przełącznik, należy zdjąć płytę podpalnikową i zdemontować panel przedni. Pamiętaj, aby sfotografować lub opisać okablowanie przed demontażem przełącznika. W ten sposób nie zgubisz się w ilości kabelków i podłączeń.

Piekarnik buczy

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik buczy
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top