baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Pokrywy do odkurzaczy

(2 257 produktów)

Poniżej zestawiono pokrywy oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do odkurzaczy. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Nie wiesz jak w zdemontować uchwyt węża? Filmik pokazowy na platformie YouTube pokaże Ci, jak w prosty i bezpieczny sposób dokonasz tego samodzielnie. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych.

Dostępność
Pokrywa filtra do odkurzacza Zelmer 12019707
Przednia pokrywa do odkurzacza Zelmer 11015927
Pokrywa filtra do odkurzacza Samsung DJ6401094A
Tylna pokrywa do odkurzacza Zelmer 00795219
Tylna pokrywa do odkurzacza Zelmer 12008038
Pokrywa filtra do odkurzacza Zelmer 11000002
Pokrywa filtra do odkurzacza Rowenta RSRH5749
Pokrywa filtra do odkurzacza Zelmer 12024430
Pokrywa filtra do odkurzacza Gorenje 460588
Kratka filtra do odkurzacza Rowenta RSRT9660
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się