W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala do zabudowy Rodzaj urządzenia

Płytki mikowe do mikrofali do zabudowy

(23 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne Płytki mikowe i ich odpowiedniki do mikrofali do zabudowy. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Dostępność
Płytka mikowa do mikrofalówki Amica 1015815
Płytka mikowa do mikrofalówki AEG 50280601001
Płytka mikowa do mikrofalówki Amica 1034155
Płytka mikowa do mikrofalówki Samsung DG6300322A
Płytka mikowa do mikrofalówki Gorenje 264668
899
Wyślemy w poniedziałek
Płytka mikowa do mikrofalówki Gorenje 264408
1490
Wyślemy w poniedziałek
Płytka mikowa do mikrofalówki Gorenje 136206
3990
Wyślemy w poniedziałek
Płytka mikowa do mikrofalówki Electrolux 50293747007
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się