baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala do zabudowy Rodzaj urządzenia

Płytki do mikrofali do zabudowy

(29 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Płytki do mikrofali do zabudowy. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD.

Dostępność
Płytka mikowa do mikrofalówki Amica 1015815
Płytka mikowa do mikrofalówki Gorenje 264668
Płytka mikowa do mikrofalówki AEG 50275742000
Płytka mikowa do mikrofalówki Gorenje 136206
Płytka mikowa do mikrofalówki AEG 50280601001
Płytka mikowa do mikrofalówki Gorenje 295265
Płytka mikowa do mikrofalówki AEG 50280602009
Płytka mikowa do mikrofalówki Gorenje 264408
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Z lodówki leci woda

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Z lodówki leci woda

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się