Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Maszynka do włosów Rodzaj urządzenia

Noże tnące do maszynek do włosów

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne noże tnące do maszynek do włosów. Możesz wspomóc się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej znaleźć właściwą część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z samodzielną naprawą, ponieważ wskazaliśmy dla Ciebie, ile narzędzi będziesz potrzebował do wymiany zepsutej części.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Ostrze do strzyżarki | trymera BABYLISS 35009900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Ostrze Philips do strzyżarki | trymera 422203617510
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Ostrze Babyliss do strzyżarki | trymera 35009800
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Ostrze Babyliss do strzyżarki | trymera 35009710

Gorąca pralka podczas prania

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top