baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Zawiasy drzwi do lodówek

(2 982 produktów)

Poniżej zestawiono zawiasy drzwi oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do lodówek. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Szukając tabliczki znamionowej dla swojej lodówki kieruj się w stronę półek na warzywa, na ściance jest możliwość wystąpienia tabliczki. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Zobacz jak łatwo można wymieniać i naprawiać części w lodówce na naszym kanale YouTube. Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

Dostępność
Zawias górny prawy do lodówki Beko 4364240100
Zawias drzwi górny do lodówki (4152080100)
Zawias drzwi górny do lodówki (1033549)
Zawias górny prawy do lodówki LG AEH75596301
Zawias dolny do lodówki Indesit 482000027341
Zawias drzwi do lodówki Candy 92140342
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Zamrażarka nie trzyma temperatury

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka nie trzyma temperatury

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się