baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka Rodzaj urządzenia

Termopary do kuchenek

(531 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne termopary do kuchenek. Użyj filtrów, by szybciej znaleźć odpowiednią część. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Szukasz tabliczki znamionowej do kuchenki i nie możesz znaleźć? Podpowiadamy, że najprawdopodobniej znajduje się ona wewnątrz komory pieczenia, na ściance. Posługując się listą części dostępną na naszej stronie internetowej zapoznasz się z artykułami występującymi w Twoim modelu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Czujnik temperatury do kuchenki Amica 8048882
Termoelement do piekarnika Beko 230100029
Czujnik temperatury do kuchenki Bosch 00617911
Czujnik temperatury do kuchenki Gorenje 230566
Termoelement do piekarnika Beko 230311005
Czujnik temperatury do kuchenki Gorenje 438248
Czujnik temperatury do kuchenki Candy 42800311
Czujnik temperatury do kuchenki Beko 230100015
Czujnik temperatury do kuchenki Gorenje 690730
Czujnik temperatury do kuchenki Gorenje 438291
Czujnik temperatury do kuchenki Candy 42803411
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zablokowany zawór gazu w kuchence – objawy

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowany zawór gazu w kuchence – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się