baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka Rodzaj urządzenia

Pokrętła do kuchenek

(4 049 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne pokrętła i ich odpowiedniki do kuchenek. Wybierz filtr znajdujący się po lewej stronie, w ten sposób znajdziesz szybciej potrzebną część. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Aby zaoszczędzić Ci czas na poszukiwania tabliczki znamionowej dla Twojej kuchenki, sugerujemy jej położenie na ściance bocznej obudowy zewnętrznej kuchenki. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Dostępność
Pokrętło do piekarnika Amica 8056664
Pokrętło do kuchenki Amica 9071677
Pokrętło do piekarnika Amica 8061459
Pokrętło do kuchenki Teka 81227047
Pokrętło do kuchenki Amica 1013008
Pokrętło do kuchenki Beko 250315004
Pokrętło do kuchenki Amica 1032747
Pokrętło do kuchenki Beko 157244012
Pokrętło do kuchenki Amica 9050629
Pokrętło do kuchenki Amica 9050630
Pokrętło do kuchenki Amica 9042976
Pokrętło do kuchenki Gorenje 228024
Pokrętło do piekarnika Amica 8006452
Pokrętło do kuchenki Amica 8009098
Pokrętło do kuchenki Gorenje 242528
Pokrętło do kuchenki Beko 250315068
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Pokrętło w kuchence - jakie są objawy, gdy jest uszkodzone?

pokrętła do kuchenki

Kuchenki gazowo-elektryczne, choć obecnie mogą być zastąpione szeregiem innych rozwiązań technologicznych – takich jak chociażby płyty indukcyjne albo ceramiczne – nadal nie tracą na popularności. Ich wygodna, intuicyjna obsługa, a także prostota w czyszczeniu i zdobywane latami zaufanie konsumentów sprawiają, że na rynku stale pojawiają się nowe, coraz bardziej zaawansowane modele. Fakt jest jednak taki, że ze względu na częste użytkowanie oraz kontakt z różnego rodzaju zabrudzeniami i tłuszczem, w kuchenkach dość często dochodzi do drobnych awarii. Najpopularniejsze z nich to chociażby przytkane dysze, uszkodzone iskrowniki bądź termopary, nieprawidłowo działający zegar, a także – problem z działaniem pokręteł.

Pokrętła do kuchenki to jedne z jej podstawowych elementów, bez których właściwa obsługa urządzenia byłaby niemożliwa. Niestety, najczęściej wykonane są z tworzywa sztucznego i z biegiem czasu po prostu się zużywają. Mogą występować problemy z ich przekręcaniem, wynikające z uszkodzenia mechanicznego, np. ułamanego plastiku bądź zepsutego mechanizmu. Czasami wycierają się oznaczenia albo cała część jest już na tyle wyrobiona, że *nie obraca si*ę prawidłowo. Wówczas trzeba koniecznie dokonać wymiany, aby móc cieszyć się sprawnym działaniem kuchenki przez długie lata. Dostępne w naszej ofercie pokrętła pasują do modeli wszystkich popularnych producentów i nie sprawiają problemów w samodzielnej wymianie. To gwarancja trwałości, wygody użytkowania, a także bezproblemowego korzystania z urządzenia.

Palnik gaśnie po puszczeniu pokrętła

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Palnik gaśnie po puszczeniu pokrętła

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się