baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka Rodzaj urządzenia

Podstawy do kuchenek

(418 produktów)

Poniżej zestawiono podstawy oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do kuchenek. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Jeżeli Twoja kuchenka wyposażona jest w szufladę, a Ty szukasz tabliczki znamionowej, możesz natknąć się na nią właśnie w środku szuflady. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Korpus małego palnika do kuchenki Amica 8046822
Korpus palnika wok do kuchenki Amica 8048833
Korpus palnika dużego do kuchenki Beko 223900090
Korpus palnika wok do kuchenki Gorenje 163185
Korpus palnika dużego do kuchenki Bosch 00498977
Korpus palnika do kuchenki Gorenje 569313
Korpus małego palnika do kuchenki Smeg 870212487
Korpus palnika dużego do kuchenki Smeg 872290025
Korpus palnika do kuchenki Bush 37001474
Korpus palnika dużego do kuchenki Bosch 00164369
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zablokowany zawór gazu w kuchence – objawy

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowany zawór gazu w kuchence – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się