baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka Rodzaj urządzenia

Korpusy do kuchenek

(411 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne korpusy do kuchenek. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Szukasz tabliczki znamionowej do kuchenki i nie możesz znaleźć? Podpowiadamy, że najprawdopodobniej znajduje się ona wewnątrz komory pieczenia, na ściance. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Dostępność
Korpus małego palnika do kuchenki Beko 223900092
Korpus palnika wok do kuchenki Gorenje 163185
Korpus palnika dużego do kuchenki Beko 223900090
Korpus palnika wok do kuchenki Rosieres 41018303
Korpus palnika do kuchenki Gorenje 569313
Korpus palnika dużego do kuchenki Bosch 00498977
Korpus palnika dużego do kuchenki Bosch 00164369
Korpus palnika do kuchenki Bush 37001474
Korpus małego palnika do kuchenki Bosch 00420959
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zablokowany zawór gazu w kuchence – objawy

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowany zawór gazu w kuchence – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się