baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Deska do prasowania Rodzaj urządzenia

Pokrowce do desek do prasowania

(65 produktów)

Prezentujemy pokrowce oryginalne i zamienne do desek do prasowania. Zastosuj filtr a zawęzisz pole wyszukiwania danej części. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Kategoria części:
Dostępność
Pokrowiec do deski do prasowania Bosch 00575780
Pokrowiec do deski do prasowania Bosch 00466395
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Chroń swoją deskę do prasowania!

pokrowiec do deski do prasowania

Prasowanie to ten rodzaj obowiązków domowych, który raczej nie wzbudza entuzjazmu. Kojarzy się z monotonią i bólem pleców. Jednak nie da się ukryć, że od czasu do czasu jest konieczny.

Żeby więc możliwie najbardziej ułatwić sobie prasowanie, powinniśmy zadbać o kilka prostych elementów. Pierwszym i najważniejszym jest dobór sprzętu. I tak, przede wszystkim jest to żelazko. Ważne, żeby było dobrej jakości, a przede wszystkim sprawne. Jednak drugim sprzętem, wpływającym na jakość prasowania jest deska do prasowania. Ważne, żeby była dobrana odpowiednio do naszych potrzeb. Bez niej komfortowe prasowanie ubrań jest niemożliwe. Zatem, co zrobić, aby móc korzystać z niej jak najdłużej?

Wystarczy używać pokrowiec do deski do prasowania. To on sprawia, że powierzchnia sprzętu nie ubrudzi się oraz nie przypali. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o ubrudzenie tkanin, przywierający do żelazka materiał a także o szybkie zużycie powierzchni deski. Dzięki regularnemu stosowaniu pokrowca żaden z powyższych problemów nie będzie Cię dotyczył.

W ofercie north znajdziesz wiele rodzajów pokrowców. Są one dostosowane do poszczególnych modeli desek, ponieważ same deski różnią się między sobą kształtem i wymiarami. Dlatego też chcąc dobrać pokrowiec, sprawdź jakiego producenta jest Twoja deska oraz jaki to model. Dzięki temu unikniesz problemów z niedopasowaniem części.

Kody błędów w zmywarce Samsung DMB58AHC

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Kody błędów w zmywarce Samsung DMB58AHC

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się