Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Chłodziarka Rodzaj urządzenia

Uchwyty drzwi do chłodziarek

(86 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne uchwyty drzwi do chłodziarek. Zastosuj filtr a łatwiej znajdziesz potrzebną część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
Uchwyt drzwi do lodówki Liebherr 742690900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
Uchwyt drzwi do lodówki Liebherr 742484800
Uchwyt drzwi do lodówki Zanussi 4055119293
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
Uchwyt drzwi zamrażarki Amica
1290
Wyślemy pojutrze
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(17)
Uchwyt drzwi zamrażarki Liebherr 743066800
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
Uchwyt drzwi do lodówki Liebherr 704261400
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Uchwyt drzwi chłodziarki Liebherr 909653000
Uchwyt drzwi do lodówki Liebherr 741327800
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Uchwyt drzwi zamrażarki Gorenje 495037
12700
Wyślemy we wtorek
Uchwyt drzwi chłodziarki Liebherr 704281900
Uchwyt drzwi chłodziarki Blomberg 4914490600
Uchwyt drzwi chłodziarki Liebherr 968003600
Uchwyt drzwi chłodziarki Cylinda 4906801200
Uchwyt drzwi chłodziarki DOMETIC 4451012567
Uchwyt drzwi chłodziarki AEG 2042374013
13100
Wyślemy we wtorek
Uchwyt drzwi chłodziarki AEG 2651031151
15800
Wyślemy we wtorek
Uchwyt drzwi zamrażarki Liebherr 704235400
Uchwyt drzwi do lodówki Liebherr 704280000
Uchwyt drzwi do lodówki Gram 4902500200
24300
Wyślemy we wtorek
Uchwyt drzwi do lodówki Zanussi 2236286155
Uchwyt drzwi chłodziarki Liebherr 919294300
Uchwyt drzwi do lodówki Fagor F86V005A8
22100
Wyślemy we wtorek
Uchwyt drzwi chłodziarki Liebherr 704241100
Uchwyt drzwi chłodziarki Indesit 488000507351
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Gorąca pralka podczas prania

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top