Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Chłodziarka Rodzaj urządzenia

Szyby do chłodziarek

Oryginalne i zamienne szyby do chłodziarek. Użycie filtrów znacznie zawęży wyniki wyszukiwania i pozwoli Ci na szybsze znalezienie odpowiedniej części. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Nasza oferta zawiera również szeroki wybór środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów do większości sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Półka szklana bez ramek do komory chłodziarki AEG 2062321068
Półka szklana bez ramek do komory chłodziarki Whirlpool 481010641991
10900
Wyślemy w poniedziałek
2 oferty od 88,90
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Półka szklana z ramkami do komory chłodziarki Liebherr 727267400
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Kompletna półka szklana komory zamrażarki Liebherr 727281000

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top