baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Bojler Rodzaj urządzenia

Termostaty do bojlerów

(221 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne termostaty do bojlerów. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Dbanie o sprzęt i jego czystość jest niezwykle ważne, a dzięki nam możesz zaopatrzyć się w odpowiednie środki do pielęgnacji sprzętów.

Kategoria części:
Dostępność
Termostat do bojlera Siemens 10004860
Termostat do bojlera Gorenje 580480
5190
Wyślemy dziś
Termostat do bojlera Gorenje 766682
5590
Wyślemy jutro
Termostat do bojlera Edesa 283310ACZ
5090
Wyślemy jutro
22300
Wyślemy jutro
Termostat do bojlera Gorenje 409512
Termostat regulowany do bojlera Fagor 230192002
Termostat do bojlera Fagor 283311AAC
Termostat do bojlera Gorenje 580487
5090
Wyślemy jutro
Termostat do bojlera Gorenje 291232
4490
Wyślemy jutro
34800
Wyślemy jutro
14800
Wyślemy jutro
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Jakie zadanie mają termostaty do bojlerów?

Podgrzewacz wody, zwany potocznie również bojlerem, to bardzo praktyczny i popularny sprzęt, dzięki któremu można w szybki sposób ogrzewać wodę do wybranego przez siebie poziomu. Zastosowanie znajduje w różnych miejscach – w domach, biurach bądź innych zakładach pracy. Jedną z jego najważniejszych części, odpowiadającą za stałą kontrolę temperatury, jest termostat do bojlera. Ma ona za zadanie uruchamiać grzałkę za każdym razem, gdy ciepło spadnie i woda musi być ponownie podgrzana.

Ze względu na to, że pełni bardzo ważną i niezbędną funkcję, w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy koniecznie dokonać wymiany na nową część. Dzięki temu efektywność pracy urządzenia zawsze będzie wysoka, a także nie dojdzie do poważniejszych usterek, które mogłyby wynikać z nieprawidłowej pracy termostatu. Pamiętaj, by przed dokonaniem zakupu zawsze sprawdzić dokładny model urządzenia na tabliczce znamionowej. Wówczas bez problemu uda się dobrać właściwy termostat do bojlera i dokonać naprawy w kilka chwil.

Suszarka do prania buczy

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się