baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender ręczny Rodzaj urządzenia

Tarcze tnące do blenderów ręcznych

(24 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne tarcze tnące jak i ich odpowiedniki do blenderów ręcznych. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór środków do pielęgnacji oraz akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Tarcza tnąca do blendera ręcznego Bosch 00633488
Tarcza tnąca do blendera ręcznego Braun 67051383
Tarcza tnąca do blendera ręcznego Braun 67051214
Tarcza tnąca do blendera ręcznego Bosch 00633494
Tarcza tnąca do blendera ręcznego UNOLD 65314
Tarcza tnąca do blendera ręcznego UNOLD 65310
Tarcza tnąca do blendera ręcznego Braun 67051382
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się