Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części do dyktafonów

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do dyktafonów. Żeby szybciej dobrać właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
899
Wyślemy jutro
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Kabel CINCH - Jack 1.5m COM
499
Wyślemy jutro
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Akumulator 1200mAh
2990
Wyślemy pojutrze
3290
Wyślemy pojutrze
2090
Wyślemy pojutrze

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top