baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Części do aparatów cyfrowych

(520 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do aparatów cyfrowych. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

Dostępność
1790
Wyślemy dziś
699
Wyślemy w poniedziałek
2190
Wyślemy dziś
899
Wyślemy w poniedziałek
Kabel CINCH - USB B 2.0 micro 1.5m PANASONIC K1HY08YY0038
2490
Wyślemy w poniedziałek
2290
Wyślemy w poniedziałek
 Taśma do aparatu fotograficznego Sony A1940670A
Klapka baterii do aparatu fotograficznego Panasonic SYF0009
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się