Kategorie części

Części do aparatów cyfrowych

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do aparatów cyfrowych. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Kabel CINCH - Jack 1.5m COM
499
Wyślemy jutro
1990
Wyślemy jutro
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Lustro do aparatu fotograficznego Sony A1855640A
3590
Wyślemy jutro

Zatrzymaj wyjątkowe chwile na zawsze!

części do aparatów cyfrowych

Aparaty cyfrowe to dziś bardzo popularne urządzenia. W dobie cyfryzacji, korzystamy z nich niezwykle często. Lubimy zatrzymać na zawsze wyjątkowe chwile spędzane z rodziną, przyjaciółmi czy na urlopowym wyjeździe i wakacyjnych podróżach. Również ważne życiowe momenty takie jak ślub, pojawienie się nowego członka rodziny czy choćby kolejne rocznice pragniemy uwiecznić na fotografiach.

Dlatego na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli aparatów cyfrowych, a każdy z nich posiada coraz to lepsze i sprawniejsze funkcje. Dzięki temu wybór jest ogromny, a ostateczną decyzję o zakupie wybranego modelu, można podjąć na podstawie indywidualnych preferencji.

W naszej ofercie znajduje się ponad 500 części do aparatów cyfrowych. Wśród nich są między innymi lampy, muszle oczne czy osłony. Ale także posiadamy akcesoria takie jak paski do noszenia, adaptery czy ładowarki. Dostępne są również kable do aparatu cyfrowego – chyba najczęściej wybierany produkt, który po prostu lubi się gubić. Wiele akcesoriów z naszej oferty to produkty uniwersalne, które pasują do różnych modelu aparatów. Posiadamy także zamienniki, których główną zaletą jest atrakcyjna, niższa cena.

Wszystkie części do urządzenia należy dobierać po oznaczeniach z tabliczki znamionowej lub w przypadku części elektrycznych także po oznaczeniach z samej części (numer seryjny).

Gorąca pralka podczas prania

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top