Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kostkarka do lodu Rodzaj urządzenia
Producent

Części do kostkarki do lodu

(78 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do kostkarek do lodu. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Rurka do kostkarki Whirlpool 481953248002
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zadbaj o właściwą pracę kostkarki do lodu

kostkarka do lodu

Znajdujące się w lodówkach kostkarki jeszcze jakiś czas temu uważane były za rozwiązanie bardzo nowoczesne, w pewien sposób nawet luksusowe. Obecnie jest zupełnie inaczej – producenci coraz częściej wyposażają swoje urządzenia chłodzące w taką funkcję, ponieważ jest ona wyjątkowo praktyczna i komfortowa. Pozwala w szybki sposób zamienić wodę w lód, bez korzystania z niewygodnych foremek, które nie zawsze wywiązują się ze swojego zadania. Niestety, może zdarzyć się tak, że kostkarka do lodu ulegnie awarii, przez co będzie wymagała drobnej naprawy.

Najczęstsze usterki związane są z mechanizmem, który odpowiada za podawanie kostek – jeżeli nie działa prawidłowo, to proces ten może się zacinać lub całkowicie odmówić posłuszeństwa. Bardzo często zatykają się również wężyki, doprowadzające wodę do chłodziarko-zamrażarki. Związane jest to ze znajdującymi się w niej wapiennymi osadami oraz innymi zanieczyszczeniami, które z biegiem czasu ulegają nawarstwieniu i utrudniają przepływ wody. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne części do urządzeń różnych producentów, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki nim bez problemu uda się wymienić termostat, elektrozawór, wężyk, rurki czy wentylator, a co za tym idzie – szybko przywrócić kostkarce pełną sprawność. Natychmiastowa reakcja na jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu poszczególnych podzespołów to gwarancja, że urządzenie nigdy nie zawiedzie efektami swojej codziennej pracy i posłuży w gospodarstwie domowym przez wiele długich lat.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top