#czesciSzczoteczkadozębów

Klawisze przełączników do szczoteczek do zębów

(3 części)

klawisze przełączników oryginalne i zamienne do szczoteczek do zębów. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Szczoteczka do zębów Rodzaj urządzenia zmień
Producent
PHILIPS
Sprawdź szczegóły
Klawisz przełącznika do szczoteczki do zębów 423509008001 indeks: 708-XK-3299
Pasuje do: HX8462/01
Wyślemy jutro! 113,00 zł
PANASONIC
Sprawdź szczegóły
Klawisz przełącznika do szczoteczki do zębów EW1031SHSW indeks: 716-HX-0141
Pasuje do: EW1031CM
Na zamówienie
Sprawdź termin
7,99 zł
Sprawdź szczegóły
Klawisz przełącznika do szczoteczki do zębów 64714625 indeks: 729-VY-0418
Pasuje do: MD 9000
Niedostępny
Wybierz producenta urządzenia
Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Baza porad north.pl

Sprawdź naszą bazę porad dotyczącą urządzeń. Podpowiadamy, czego nie robić, aby cieszyć się długą użytecznością sprzętu AGD.

Jakie są objawy uszkodzonej grzałki w piekarniku? Jak sprawdzić szczelność drzwi w lodówce? Dlaczego pranie z suszarki jest mokre? Przedstawiamy w łatwy sposób, jak dokonać naprawy tego typu usterek. Sprawdź naszą stronę!

Przykładowe porady

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom. Zobacz rozwiązanie problemu: Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

22 349 93 99 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16