baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Piekarnik Rodzaj urządzenia

Zaślepki do piekarników

(76 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne zaślepki do piekarników. Użyj filtrów, by szybciej znaleźć odpowiednią część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Zaślepka do piekarnika Samsung DG63-00119A
Zaślepka do piekarnika Bosch 00608254
Zaślepka ceownika do piekarnika Amica 8026864
Zaślepka do piekarnika Whirlpool 480121100013
Zaślepka do piekarnika Smeg 758452389
Zaślepka do piekarnika Bosch 10005353
1990
Wyślemy we wtorek
Zaślepka listwy prawa do piekarnika Bosch 00632800
Zaślepka do piekarnika Electrolux 4055347738
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dym w piekarniku – co wtedy robić?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dym w piekarniku – co wtedy robić?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się