baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Redukcje rury do odkurzaczy

(82 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Redukcje rury jak i ich odpowiedniki do odkurzaczy. Skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie by szybciej odnaleźć daną część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Chcesz wymienić rurę do odkurzacza i zastanawiasz się, czy nowa będzie pasować? Znajdź tabliczkę znamionową na spodzie odkurzacza, a dowiesz się czy pasuje do Twojego modelu odkurzacza. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Masz problem z wymianą części w odkurzaczu? Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Tam dowiesz się, jak zdemontować popsutą część i wstawić nową. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Kategoria części:
Dostępność
599
Wyślemy jutro!
Adapter ssawki do odkurzacza Dyson 91176803
599
Wyślemy jutro!
4190
Wyślemy pojutrze
899
Wyślemy jutro!
Adapter ssawki do odkurzacza Samsung DJ9700856A
Adapter ssawki do odkurzacza Dyson 91227001
Adapter ssawki do odkurzacza Samsung DJ6200274A
Adapter ssawki do odkurzacza Dyson 90725602
Adapter ssawki do odkurzacza Samsung DJ6100791B
Adapter ssawki do odkurzacza Samsung DJ9700064A
Adapter ssawki do odkurzacza Thomas 139447
Adapter ssawki do odkurzacza Nilfisk 128350271
Adapter ssawki do odkurzacza CANDY/HOOVER 09595481
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się