W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz piorący Rodzaj urządzenia

Szczotki do odkurzaczy piorących

(28 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne Szczotki i ich odpowiedniki do odkurzaczy piorących. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych.

Dostępność
Ssawka do mebli do odkurzacza Zelmer 00797716
Ssawka do mebli do odkurzacza Zelmer 00797715
Ssawka kombi do odkurzacza Zelmer 00793493
Ssawka kombi do odkurzacza Zelmer 00793494
Ssawka do tapicerki do odkurzacza Zelmer 00794893
Ssawka do tapicerki do odkurzacza Zelmer 00794892
Ssawka do parkietu do odkurzacza Karcher 28621410
Szczotka ssawki kombi do odkurzacza Hoover 09069972
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się