Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Nawilżacz powietrza Rodzaj urządzenia

Maty do nawilżaczy powietrza

(11 produktów)

Maty ewaporacyjne do nawilżaczy są wykonane z papieru ekologicznego. Składa się z prostokątnego papierowego wkładu oraz plastikowej ramki. Dzięki takiej budowie pomaga uzyskać możliwie najlepszą wydajność nawilżania powietrza. Usprawnia pracę nawilżacza i poprawia jakość wdychanego powietrza. Aby jej działanie było jak najbardziej korzystne, matę należy wymieniać w urządzeniu co 2-4 miesiące w zależności od twardości wody z kranu stosowanej w urządzeniu. Wymiana jest niezwykle prosta. Może czas już u Ciebie zmienić filtr w nawilżaczu?

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Może Cię zainteresować

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top