baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Nawilżacz powietrza Rodzaj urządzenia

Maty do nawilżaczy powietrza

(4 produktów)

Maty ewaporacyjne do nawilżaczy są wykonane z papieru ekologicznego. Składa się z prostokątnego papierowego wkładu oraz plastikowej ramki. Dzięki takiej budowie pomaga uzyskać możliwie najlepszą wydajność nawilżania powietrza. Usprawnia pracę nawilżacza i poprawia jakość wdychanego powietrza. Aby jej działanie było jak najbardziej korzystne, matę należy wymieniać w urządzeniu co 2-4 miesiące w zależności od twardości wody z kranu stosowanej w urządzeniu. Wymiana jest niezwykle prosta. Może czas już u Ciebie zmienić filtr w nawilżaczu?

Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Piekarnik grzeje bez przerwy

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się