Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala do zabudowy Rodzaj urządzenia

Zatrzaski zamka do mikrofali do zabudowy

(32 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne Zatrzaski zamka i ich odpowiedniki do mikrofali do zabudowy. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

strzałka rozwinięcia opisu
32 części
Kategoria części:
Dostępność
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Samsung DE6401595A
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki AEG 8996619173256
3890
Wyślemy w poniedziałek
2 oferty od 36,90
Zatrzask zamka drzwiczek do mikrofalówki Mora 314425
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Gorąca pralka podczas prania

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top