W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Generator pary Rodzaj urządzenia

Pokrywy do generatorów pary

(31 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne Pokrywy jak i ich odpowiedniki do generatorów pary. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Klapka wlewu wody do żelazka Rowenta CS-00121410
Pokrywa ochronna stopki do żelazka Braun 67051183
Klapka wlewu wody do żelazka Philips 423902621820
Klapka wlewu wody do żelazka Braun 7312873519
Klapka wlewu wody do żelazka Bosch 10001690
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się