Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Generator pary Rodzaj urządzenia

Filtry do generatorów pary

(81 produktów)

Coraz częściej można spotkać generator pary w domach. Warto pamiętać o ryzyku, na jakie możemy narazić sprzęt. Zagrożeniem dla urządzenia jest brak filtrów w nim, co wiąże się z poważnymi usterkami na przyszłość. Filtr dzięki swojej budowie zatrzymuje węglany wapnia i magnezu znajdujące się w wodzie. Efektywność filtrowania mieści się w granicach 3 do 6 miesięcy w zależności od częstotliwości używania. Aby wyrzut pary był intensywny i zadowalający potrzebna jest pielęgnacja urządzenia na bieżąco.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
Wkłady antywapienne 2szt. do generatora pary Purely i Simply SV50 Tefal XD9030E0
7190 4300
Wyślemy jutro
2 oferty od 67,90
Wkład antywapienny do generatora pary Twenny GROUPE SEB XD5000E0
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top