baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Bojler Rodzaj urządzenia

Pokrętła temperatury do bojlerów

(40 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne pokrętła temperatury jak i ich odpowiedniki do bojlerów. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

Kategoria części:
Dostępność
Pokrętło temperatury do bojlera Siemens 10004115
Pokrętło temperatury do bojlera Fagor 230078005
Pokrętło temperatury do bojlera Siemens 00186945
Pokrętło temperatury do bojlera Gorenje 580430
1390
Wyślemy w poniedziałek
Pokrętło temperatury do bojlera STIEBEL ELTRON 128266
Pokrętło temperatury do bojlera STIEBEL ELTRON 160944
Pokrętło temperatury do bojlera Edesa T34C000L0
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Lodówka głośno pracuje

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Lodówka głośno pracuje

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się