baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent
instrukcja wideo
instrukcja wideo

Filtr wody do ekspresu Bosch TZ70003 17000705

Indeks: 613-DH-0385
3990
Zamienniki:
Filtr wody do ekspresu Siemens za TZ70003
2990 Wyślemy dziś
Filtr wody do ekspresu Bosch TZ70003 17000706
11600 Wyślemy dziś
Zamów w ciągu Odśwież czas dostawy Wyślemy dziś
Dostawa od: 9,99 zł Dowiedz się więcej
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Czysta woda to podstawa!

Kto nie lubi pysznego smaku aromatycznej, świeżej kawy? Jednak, żeby móc cieszyć się prawdziwie dobrym napojem, trzeba zadbać o każdy szczegół podczas parzenia. Podstawą jest woda. Czy wiesz, że ta woda kranowa nie zawsze nadaje się bezpośrednio do picia? Aby móc bezpiecznie ją wykorzystać, trzeba najpierw oczyścić z wszelkich bakterii, kamienia oraz nieprzyjemnego zapachu czy nawet smaku! Jak to zrobić? Rozwiązaniem jest filtr wody Brita Intenza. Przeczytaj jego właściwości i postaw na ochronę zdrowia swoją i bliskich. Zadbaj również o sprzety domowe, aby dłużej wytrzymywały bez awarii i usterek związanych z eksploatacją.

popraw smak kawy z filtrem Brita
kup filtr wody Brita do swojego ekspresu automatycznego

Cechy filtru Brita:

Jest to oryginalny filtr Siemens, Bosch Brita TZ70003 Intenza od producenta Brita, który stosujemy w ekspresie do kawy. Ma on właściwości oczyszczające oraz poprawiające walory smakowe. Przede wszystkim usuwa wszelkie nieczystości oraz metale ciężkie z wody, które mogą być realnym zagrożeniem dla zdrowia. Poprawia także smak i zapach poprzez pozbycie się chloru. Dodatkowo zapobiega tworzeniu się kamienia w urządzeniach AGD, a to jest bardzo ważne dla funkcjonowania ekspresu! Poza tym filtr Brita zmniejsza twardość wody i podnosi jej pH. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, zaleca się regularną wymianę filtra przynajmniej co 2 miesiące. Wydajność tego produktu jest wysoka - filtr jest w stanie przefiltrować ok. 50 litrów wody.

Parametry Brita 17000705
Trudność naprawy:
Indeks: 613-DH-0385
Typ: TZ70003
Producent: Brita
Numer oryginalny: 17000705
Nazwa produktu: Filtr wody

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się