Filtr przeciwtłuszczowy kasetowy 30x25.4cm do okapu Electrolux 50248271004
Indeks: 730-HW-2368Zamienniki:
?Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.
Opis produktu:
Filtr przeciwtłuszczowy wyłapuje tłuste opary z potraw gotujących się na kuchence. Wyglądem przypomina prostokątną kratkę i występuje w pochłaniaczach, jak i wyciągach. Stanowi pierwszą barierę w kontakcie ze zużytym powietrzem. Jego rolą jest również ochrona podzespołów w okapie przed tłuszczem. Oblepiony filtr przeciwtłuszczowy warto umyć w płynie do naczyń lub spryskać obficie profesjonalnym odtłuszczaczem i spłukać. Nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce, bo matowieje.
Skrajnie zniszczone i mocno zabrudzone filtry warto wymienić na nowe, ponieważ grożą zapaleniem się. W ofercie sklepu posiadamy oryginalne filtry przeciwtłuszczowe do okapów Elica, Amica, Beko, Faber. Sprawdź katalog części i dopasuj odpowiedni produkt do urządzenia.

Parametry
Trudność naprawy: |
|
---|---|
Indeks: | 730-HW-2368 |
Długość: | 30 cm |
Szerokość: | 25,4 cm |
Wysokość: | 8 mm |
Materiał: | aluminiowy |
Numer oryginalny: | 50248271004 |
Nazwa produktu: | Filtr przeciwtłuszczowy kasetowy |
Pasuje do marek: | Electrolux, Zanussi, Juno, AEG |
Kształt: | kasetowy |
Zobacz również: |
Opinie:
Część wygląda super i pasuje jak ulał. Dobrze zdiagnozowany problem i okap z portfelem uratowane. Wymiana części to dosłownie chwilka.
Szybka reakcja, profesjonalne doradztwo.