Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Osuszacz powietrza Rodzaj urządzenia

Filtry do osuszaczy powietrza

(15 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Filtry do osuszaczy powietrza. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Posiadamy duży wybór akcesoriów oraz środków do pielęgnacji róznego rodzaju sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność

Czyste powietrze w zasięgu

filtry do osuszaczy powietrza

Zadaniem osuszaczy powietrza jest wyeliminowanie wilgoci z pomieszczenia, w którym przebywamy. W zależności od potrzeb i parametrów samego urządzenia, może być wykorzystywany do celów domowych, jak i biurowych. Kluczowa jest wielkość pomieszczenia, a więc powierzchnia, jaka musi zostać przefiltrowana, aby pozbyć się gromadzącej wody.

Elektryczne osuszacze powietrza wykorzystują filtry do skutecznego oczyszczania powietrza i poprawiania jego jakości. Eliminują m.in. grzyby, bakterie i chorobotwórcze wirusy. Odpowiadają za jakość powietrza wpuszczanego z powrotem do pomieszczenia. Dlatego najlepiej, aby było oczyszczone i pozbawione kurzu. Filtry do osuszaczy powietrza charakteryzują się szeroką powierzchnią chłonną, występują w postaci kratki z poręcznym uchwytem, dzięki czemu łatwo można wyjąć go z urządzenia i wymienić.

Niektóre filtry można myć pod wodą i dezynfekować środkiem odkażającym, a pozostałe wymienia się na nowe. Średnio, co kilka miesięcy powinno się sprawdzić stan filtrów i przeprowadzić ich konserwację.

Nie kręci się elektroszczotka

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Nie kręci się elektroszczotka
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top