baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz piorący Rodzaj urządzenia

Preparaty do odkurzaczy piorących

(34 produktów)

Szeroki wybór Preparaty oryginalnych i zamiennych do odkurzaczy piorących. Użyj filtrów, aby szybciej dopasować część do Twojego sprzętu. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu, do którego poszukujesz części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Posługując się listą części dostępną na naszej stronie internetowej zapoznasz się z artykułami występującymi w Twoim modelu. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Kategoria części:
Dostępność
Płyn do odkurzacza piorącego Thomas 1l Protex 787502
Odpieniacz do odkurzacza De-Foam D03/001
Szampon do odkurzacza Textil D01/001
Płyn do odkurzacza piorącego Thomas 1l ProtexV 787515
Płyn do odkurzacza piorącego Karcher 500ml 62957690
Szampon + odpieniacz do odkurzacza piorącego POLTI PAEU0086
Szampon + odpieniacz do odkurzacza piorącego POLTI PAEU0072
Odpieniacz do odkurzacza Polti POPAEU0088
16300
Wyślemy w poniedziałek
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się