Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Jajowar Rodzaj urządzenia

Części do jajowarów

(90 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do jajowarów. Skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie by szybciej odnależć odpowiednią część. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Co wspólnego ma jajko z parą wodną?

Zasada działania jajowaru polega na podgrzewaniu wody i gotowaniu jajek za pomocą gorącej pary wodnej. Niektóre urządzenia posiadają także programator pozwalający na ustalenie stopnia ugotowania jajka - na twardo, średnio lub miękko.

jajowar

Z technicznego punktu widzenia jajowar to nic innego, jak płyta grzewcza - czy też raczej parowar - ze zintegrowanym pojemnikiem na wodę oraz zamykanym zasobnikiem na jajka. Główne różnice między jajowarem a klasycznym sposobem gotowania jajek, to przede wszystkim dokładność - wyliczony czas gotowania doskonale zdaje egzamin, a jajka są ugotowane wlaśnie tak, jak tego chcemy. Powtarzalność efektu zawsze jest bardzo wysoka, jedyną poprawkę należy brać na rozmiar jajek.

Kolejną różnicą jest zużycie energii - jajowar zużywa jej znacznie mniej niż klasyczne gotowanie jajek w garnku. Wszystko to za sprawą ilości wody - jajowar do każdego gotowania podgrzewa około 1/3 szklanki wody, podczas gdy gotowanie w garnku wymaga podgrzania całej zawartości naczynia. W praktyce oznacza to ilość wody potrzebną do "przykrycia" zanurzonych jajek, czyli znacznie więcej niż 1/3 szklanki.

Ciekawym rozwiązaniem jest także urządzenie o nazwie Eggies System. Jest to, najprościej mówiąc, szczelny pojemnik pozwalający na gotowanie jajka bez skorupki. Wystarczy zbić skorupkę surowego jajka, wlać białko oraz żółtko do pojemniczka, zamknąć i włożyć do gotowania. Efektem jest doskonale ugotowane jajko bez skorupki. Pokrywka pojemnika jest dodatkowo przezroczysta, pozwalając na kontrolę zawartości. Gotowanie w takim pojemniku trwa zaledwie 30 sekund.

Pokrywa do jajowaru Bosch 00492089
2990
Wyślemy w poniedziałek
Pokrywa do jajowaru Bosch 00086279
3390
Wyślemy w poniedziałek
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Nie działa No Frost w lodówce

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa No Frost w lodówce
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top