W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Gofrownica Rodzaj urządzenia
Producent

Płyty do gofrownic

(21 produktów)

Prezentujemy płyty oryginalne i zamienne do gofrownic. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Dbanie o sprzęt i jego czystość jest niezwykle ważne, a dzięki nam możesz zaopatrzyć się w odpowiednie środki do pielęgnacji sprzętów.

Kategoria części:
Dostępność
Płyty grzejne do wafli do gofrownicy Fritel 142354
23000 13089
Wyślemy w poniedziałek
Płyta grzejna do gofrownicy Fritel 142360
23900
Wyślemy w poniedziałek
Płyta grzejna do gofrownicy Fritel 142362
23900
Wyślemy w poniedziałek
Płyta grzejna do gofrownicy Fritel 142359
23900
Wyślemy w poniedziałek
Płyta grzejna do gofrownicy Fritel 142358
23900
Wyślemy w poniedziałek
Płyta grzejna do gofrów do opiekacza Tefal SS994382
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się