baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Generator pary Rodzaj urządzenia

Wkłady antywapienne do generatorów pary

(73 produktów)

Wkład antywapienny to nieodłączny element generatora pary. Odpowiada za filtrację wody w urządzeniu i usuwa z niej osady wapienne. Dodatkowo zapewnia stały przepływ pary a także zapobiega powstawaniu osadu z kamienia na ubraniach. Wkład antywapienny to średniej wielkości pojemnik wypełniony drobinkami, które pochłaniają kamień. Umieszcza się go wewnątrz generatora. Wkład należy wymieniać max co 6 miesięcy. Wiele modeli generatorów posiada wskaźnik informujący o konieczności wymiany. Zużyty wkład wyrzucamy i zastępujemy go w urządzeniu nowym.

Kategoria części:
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Suszarka do prania buczy

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się