Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Froterka Rodzaj urządzenia

Śmigła wentylatora do froterek

Oryginalne i zamienne Śmigła wentylatora do froterek. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
Śmigło wentylatora do froterki Electrolux 50229015008
4690
Wyślemy pojutrze
2 oferty od 37,90
Śmigło wentylatora do froterki Hoover 09411679
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Śmigło wentylatora do froterki Karcher 41951420

Gorąca pralka podczas prania

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top