Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Golarka Rodzaj urządzenia

Ostrza oneblade do golarek

(7 produktów)

Niezależnie od tego czy wolisz ładnie wymodelowany zarost czy zupełną gładkość, ostrze do maszynki Philips OneBlade zapewni Ci taki efekt, jaki sobie wymarzysz, o ile będziesz regularnie wymieniał część. Ostrze do golarki Philips OneBlade służy do modelowania i przycinania przy takiej długości zarostu, jaką u siebie preferujesz. Aby utrzymywać swoją maszynkę w dobrym stanie przez jak najdłuższy czas, a co za tym idzie - by utrzymywać w takim stanie także swój zarost - wymieniaj ostrze średnio co 4 miesiące. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pozostanie skuteczne i precyzyjne oraz komfortowe w użyciu. Przejrzyj naszą ofertę, wybierz swoje ostrze do maszynki Philips i wystylizuj swój zarost tak jak chcesz. Aby znaleźć odpowiednią część, użyj filtrów na górze strony. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie wymieniać części swoich urządzeń codziennego użytku, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz długą listę filmików instruktażowych specjalnie dla Ciebie. Znajdź zamienne elementy Twoich sprzętów w North.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Ostrza do maszynki Philips - jak je czyścić?

ostrza do maszynki philips onebladeJeśli wybrałeś już ostrze do maszynki Philips OneBlade, warto abyś dowiedział się jak powinno się je wymieniać oraz czyścić. Jest to bajecznie proste, tak jak z resztą wymiana i utrzymywanie czystości innych części maszynek Philips, takich jak nasadki. Przed wyborem ostrza do maszynki Philips OneBlade, upewnij się jaki posiadasz model - nie wszystkie akcesoria będą kompatybilne z każdym urządzeniem. Jeśli chcesz wiedzieć jakich potrzebujesz, sprawdź instrukcję obsługi swojej golarki.

Aby przymocować nasadkę do przycinania, lekko przytrzymaj ją po obu stronach i dociśnij do urządzenia. Dokładnie tak samo powinieneś ją zdjąć - przytrzymaj i wysuń z ostrza. Z wymianą nasadek nasadek i ostrzy do ciała bądź do ciała i twarzy poradzisz sobie bez problemu - ich mocowanie działa na podobnej zasadzie, a dodatkowe informacje zawsze znajdziesz w instrukcji obsługi urządzenia. Pytanie brzmi, jak dbać o swoje ostrze do golarki OneBlade, aby było wydajne i komfortowe w użyciu zanim zdecydujesz się wymienić je na nowe?

Po pierwsze, powinieneś czyścić je po każdym użyciu - usuwanie włosów oraz zabrudzeń jest ważne, zwłaszcza przy urządzeniach, które używasz na swojej skórze. Dzięki temu upewniasz się, że ostrze pozostanie precyzyjne i będzie przycinać Twoje włosy z największą dokładnością. Ostrze do golarki OneBlade jest na szczęście bardzo proste w utrzymaniu w czystości; wystarczy je wydmuchać, a włosy powinny same odpaść. Wiemy, że uderzanie urządzeniem o zlew, aby usunąć pozostałości po goleniu może być kuszące, ale postaraj się tego unikać, aby nie uszkodzić swojej maszynki. Raz na jakiś czas możesz jednak przeprowadzić dokładniejsze czyszczenie; zaczynasz od zdmuchiwania, a następnie zdejmujesz ostrza i nasadki, aby wypłukać je pod letnią wodą. Nie susz ostrza ręcznikiem, zostaw je do samoistnego wysuszenia na powietrzu. W innym wypadku materiał ręcznika mógłby wciąć się między ostrza.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz ostrze do Twojej maszynki OneBlade w North, aby uzyskać precyzyjne cięcie i upewnić się, że Twój zarost zawsze wygląda estetycznie. Pamiętaj, aby swoje ostrze OneBlade wymieniać średnio co 4 miesiące.

Nie działa No Frost w lodówce

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa No Frost w lodówce
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top