Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender Rodzaj urządzenia

Zatyczki pokrywy do blenderów

(108 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne zatyczki pokryw do blenderów. Używając filtrów skrócisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(18)
Korek pokrywy kielicha Tefal do blendera MS651086
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Korek pokrywy kielicha Tefal do blendera MS0A11425
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Korek pokrywy kielicha Bosch do blendera 10015130
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Korek pokrywy kielicha Amica do blendera 1040122
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Korek pokrywy kielicha Beko do blendera 9178004999
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Korek pokrywy kielicha Tefal do blendera MS651057
Korek pokrywy kielicha Philips do blendera 996510076843
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Korek pokrywy kielicha Smeg do blendera 768452541
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Korek pokrywy kielicha Philips do blendera 996510056896
Korek pokrywy kielicha Philips do blendera 996510072862
Korek pokrywy kielicha Bosch do blendera 12014035
Korek pokrywy kielicha Philips do blendera 996500028690
Korek pokrywy kielicha Defy do blendera 9197280083
Korek pokrywy kielicha Philips do blendera 996510072453
Korek pokrywy kielicha Krups do blendera MS5974294
Korek pokrywy kielicha Grundig do blendera 759551755200
Korek pokrywy kielicha Fagor do blendera M18803251
Korek pokrywy kielicha Beko do blendera 9178007028
Korek pokrywy kielicha Moulinex do blendera MS5927619
Korek pokrywy kielicha Philips do blendera 996510074317
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Blender kielichowy nie działa

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Blender kielichowy nie działa
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top