baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Blender Rodzaj urządzenia

Zatyczki do blenderów

(67 produktów)

Prezentujemy zatyczki oryginalne i zamienne do blenderów. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Dostępność
Korek pokrywy kielicha do blendera Philips 996510076843
Korek pokrywy kielicha do blendera Zelmer 12003338
Korek pokrywy kielicha do blendera Beko 9178004999
Korek pokrywy kielicha do blendera Philips 996510056896
Korek pokrywy kielicha do blendera Philips 996510076271
Korek pokrywy kielicha do blendera Bosch 12014035
Korek pokrywy kielicha do blendera Kenwood KW710727
Korek pokrywy kielicha do blendera Smeg 768452541
14200
Wyślemy w poniedziałek
Korek pokrywy kielicha do blendera Philips 996510072453
Korek pokrywy kielicha do blendera Kenwood KW712390
Korek pokrywy kielicha do blendera Bosch 12017443
Korek pokrywy kielicha do blendera Electrolux 4055282356
Korek pokrywy kielicha do blendera Philips 996510074317
Korek pokrywy kielicha do blendera Tefal SS192707
Korek pokrywy kielicha do blendera Krups MS5974294
Korek pokrywy kielicha do blendera Philips 996500040882
Korek pokrywy kielicha do blendera Philips 300005069231
Korek pokrywy kielicha do blendera Grundig 9197280028
Korek pokrywy kielicha do blendera Fagor M18803251
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Nie działa blender ręczny

W momencie awarii urządzeń AGD nie musimy panikować. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa blender ręczny

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się