
15400
Filtr przeciwtłuszczowy metalowy (aluminiowy) do okapu do Liebherr ECBN 5066-20E
Indeks: AEK-03-CMM8-D6D (Produkt nie ma jeszcze oceny)
Uwaga! Ten produkt wymaga dopasowania do urządzenia.
Zobacz wszystkie pasujące części
Opis produktu:
Filtr przeciwtłuszczowy zatrzymuje opary tłuszczu z gotujących się potraw. Wyglądem przypomina prostokątną kratkę i występuje w pochłaniaczach, jak i wyciągach. Stanowi pierwszą zaporę dla zużytego powietrza. Jego rolą jest również ochrona podzespołów w okapie przed tłuszczem. Brudny filtr przeciwtłuszczowy trzeba myć pod bieżącą wodą z płynem do naczyń lub korzystając z profesjonalnych środków. Można go myć w zmywarce.
Skrajnie wybrudzone i zapieczone filtry należy bezzwłocznie wymienić, bo może dojść do ich zapalenia. W ofercie sklepu posiadamy oryginalne filtry przeciwtłuszczowe do okapów Elica, Amica, Beko, Faber. Zajrzyj na inne produkty pasujące do Twojego urządzenia. Dbaj o dom!
Parametry
Trudność naprawy: |
|
---|---|
Indeks: | AEK-03-CMM8-D6D |
Nazwa wolnorynkowa: | F61751 |
Długość: | 230 mm |
Szerokość: | 190 mm |
Materiał: | aluminiowy |
Nazwa produktu: | Filtr przeciwtłuszczowy metalowy (aluminiowy) |
Pasuje do marek: | Liebherr |
Zobacz również: | |
Producent: | Liebherr-International Deutschland GmbH, DE, Hans-Liebherr-Straße 45, Biberach an der Riß, https://www.liebherr.com, [email protected] |
Może Cię zainteresować