baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Rodzaj urządzenia
Producent

Filtr fizelinowy uniwersalny (200x250mm) do odkurzacza

Indeks: 606-HE-0365
Zakupy bez rejestracji
90 dni na zwrot towaru
Wiadomość nie może być pusta
Podany adres e-mail jest niepoprawny
Mamy dla Ciebie profesjonalne rozwiązania. Wpisz swój NIP oraz Telefon.
Podany nr Tel jest nieprawidłowy
Podany nr NIP jest nieprawidłowy
Opis produktu:

Nie przepuszcza kurzu!

Uniwersalny mikrofiltr do odkurzacza to skuteczne zabezpieczenie przed osadzaniem się pyłków. Nie unikniemy sprzątania domu, dlatego warto zadbać o skuteczne dbanie o dom. Zapchany odkurzacz może popsuć nasze szyki. Na początek sprawdź czy wszystkie filtry masz czyste. Ich stan zależy od pracy odkurzacza. W przypadku zabrudzenia wymień na nowy uniwersalny mikrofiltr. Przeznaczony jest do każdego rodzaju odkurzacza. Posiada dobre właściwości filtrujące. Zatrzymuje kurz i osady przedostające się wraz z wciąganym powietrzem. A co liczy się najbardziej dla alergika?

wymiana mikrofiltra w odkurzaczu zelmer
mikrofiltr uniwersalny do odkurzacza

Zapobiegnij krążeniu kurzu w otoczeniu

Mikrofiltr można wykorzystać na wiele sposobów. W zależności od odkurzacza może on zastępować filtr wlotowy, filtr silnika lub filtr wylotowy. Dostarczany w postaci arkusza, gotowy do przycięcia pod odpowiedni wymiar. Traci swoje właściwości w momencie zmiany koloru na siwy/czarny. Oznacza to, że więcej zabrudzeń z otoczenia nie przyjmie. Trafią bezpośrednio do wnętrza odkurzacza. Aby zachować czystość i sprawność filtra zmieniaj go co 3 miesiące. Dbaj o zdrowie swoje i bliskich. Niewiele kosztuje mikrofiltr, a jak zmienia otoczenie i dba jednocześnie o sprzęt.

Specyfikacja techniczna inny
Trudność naprawy:
Indeks: 606-HE-0365
Producent: inny
Rodzaj filtra: fizelinowy, uniwersalny
Nazwa produktu: Filtr

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
d