baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Uchwyty szyb do okapów

(72 produktów)

Oryginalne i zamienne uchwyty szyb do okapów. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Okap jest na tyle nieskomplikowanym sprzętem, że znalezienie tabliczki znamionowej powinno być proste, jednak przypominamy, że jest to bok obudowy okapu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych.

Dostępność
Kompletny uchwyt szyby do okapu Amica 1031901
Prawy uchwyt szyby do okapu Amica 1006922
Lewy uchwyt szyby do okapu Amica 1006978
Prawy uchwyt szyby do okapu Amica 1006980
Lewy uchwyt szyby do okapu Gorenje 293294
Prawy uchwyt szyby do okapu Gorenje 293298
Prawy uchwyt szyby do okapu Gorenje 507525
Prawy uchwyt szyby do okapu Mora 293295
Prawy uchwyt szyby do okapu Gorenje 799369
Uchwyt szyby do okapu Elica INS0121706A
Lewy uchwyt szyby do okapu Gorenje 293291
Lewy uchwyt szyby do okapu Gorenje 123586
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Wentylator w okapie nie działa

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się