W dniu dzisiejszym infolinia jest nieczynna.
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Sterowniki do okapów

(67 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne sterowniki do okapów. Żeby szybciej znaleźć właściwą część, skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie. Podaj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwarki. Okap jest na tyle nieskomplikowanym sprzętem, że znalezienie tabliczki znamionowej powinno być proste, jednak przypominamy, że jest to bok obudowy okapu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Kategoria części:
Dostępność
Plytka z przełącznikami do okapu Amica 1007260
Plytka z przełącznikami do okapu Amica 1006971
Plytka z przełącznikami do okapu Gorenje 248779
Plytka z przełącznikami do okapu Scholtes BE01XAR
Plytka z przełącznikami do okapu Gorenje 128234
Plytka z przełącznikami do okapu Gorenje 329959
Plytka z przełącznikami do okapu Gorenje 423092
Plytka z przełącznikami do okapu Gorenje 507492
Plytka z przełącznikami do okapu AEG 50247190007
Plytka z przełącznikami do okapu Gorenje 172719
Plytka z przełącznikami do okapu Gorenje 183121
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Wentylator w okapie nie działa

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się