baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Klimatyzacja Rodzaj urządzenia

Złącza aluminiowe do klimatyzacji

(26 produktów)

Szeroki wybór złącza aluminiowe oryginalnych i zamiennych do klimatyzacji. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Dostępność
Złącze aluminiowe do klimatyzacji Lokring L13000498
Złącze aluminiowe do klimatyzacji LOKRING L13000503
Złącze aluminiowe do klimatyzacji LOKRING L13002432
Złącze aluminiowe do klimatyzacji Lokring 4503210300
Złącze aluminiowe do klimatyzacji LOKRING L13000591
Złącze aluminiowe do klimatyzacji Brandt L13005625
Złącze aluminiowe do klimatyzacji Lokring L13000502
Złącze aluminiowe do klimatyzacji Philips L13005631
Złącze aluminiowe do klimatyzacji Electrolux L13005630
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Klimatyzacja nie dmucha

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Klimatyzacja nie dmucha

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się